Abonelik Reklam Arşiv Künye İletişim    
 
25 Ağustos 2016 Perşembe
 
 
Adı
Şifresi
 
 
 
 
 
En fazla tükettiğiniz içecek hangisi?
 
Su
Meşrubat
Alkollü İçecek

 

   
  DÜNYA YAYINCILIK A Ş

1982 yılında kurulan Dünya Yayıncılık A.Ş.  ofset hazırlık, baskı ve yayıncılık sektöründe hizmet vermektedir. Dünya Yayıncılık A.Ş. ayrıca Hollanda'da yayınlanan Dünya Gazetesi'nin de yayın haklarına sahiptir.

Dünya Yayıncılık her türlü yayının dizgi, mizanpaj, renkayrım, film, prova baskı ve baskı üretimini gerçekleştirecek donanıma sahip ve Türkiye içi ve Türkiye dışında pek çok şirkete hizmet vermeyi sürdürüyor.

Rotatifte her türlü gazete baskısı gerçekleştirilirken düzofset baskıda tabaka kağıda yine her çeşit dergi, afiş, broşür, kitap vb. baskısı gerçekleştiriliyor. Ofset hazırlık ve baskıda son teknolojiye uygun makinelere sahip olan Dünya Yayıncılık, Dünya Şirketler Grubu’nun bünyesinde çıkarılan tüm gazete, dergi, kitap, broşür, ajanda, takvim baskılarını da gerçekleştiriyor.

Ayrıca çeşitli dallarda çok sayıda kitap da yayınlayan Dünya Yayıncılık A.Ş. bünyesinde Dünya İnşaat, Dünya Gıda, Pazarlama Dünyası, Makina Magazin, Byte, Byte Plus+, Pcworld, ITPRO ve Gentleman isimli dergileri de barındırıyor.

DÜNYA Yayıncılık A.Ş.
Yayınlardan Sorumlu Genel Md. Nur Ünver
Tel: 0-216- 681 18 01
Fax:0-216- 680 39 71

DÜNYA Yayıncılık A Ş
İşletmeden Sorumlu Genel Md Hakan Keleş
Tel: 0-212- 629 08 08
Fax:0-212- 629 08 21


   
  © Tüm Hakları Dünya Süper Veb Ofset A.Ş'ye aittir.