Ankara Kahve Karnavalı'na yoğun ilgi

 Reggae Session konsepti ile 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Golf Kulübü’nde gerçekleşecek olan Coffee Carnaval Reggae Session, 3.dalga Speciality Coffee akımının en iyi temsilcileri ile şehri buluşturacak.

Türkiye’nin en büyük reggae grubu Sattas’ın katılacağı Coffee Carnaval’ına 15 bin ile 17 bin ziyaretçinin katılacağı öngörülüyor.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ilk defa düzenlenen Coffee Carnaval’ı yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti ve gerçekleştirilen organizasyon büyük beğeni kazandı. Bu çerçevede ikincisi düzenlenecek olan Coffee Carnaval’a 17 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Etkinliğin gerçekleştirileceği hafta sonu 13-14 Mayıs 2017 Cumartesi ve Pazar günleri Ankara Golf Kulübü'nde Karnaval’la eş zamanlı olarak "Coffee Carnaval Anneler Günü Golf Turnuvası" düzenlenecek. 220 lokal üyesi ve Ankara'da mukim kordiplomatikle yaklaşık 255 oyuncu kapasitesi bulunan kulüple ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmayla İstanbul, İzmir, Antalya bölgelerinden de profesyonel/amatör oyuncular Karnaval davetlisi olarak Ankara’ya geliyor.