Big Chefs'in kış menüsü yenilendi

Big Chefs, “sofralarda bereket, hayatlarımızda ise bolluk olsun” dedi ve yenilenen kış menüsünün kahramanını nar olarak belirledi.


Big Chefs, menüsünü kışa özel tatlarla yeniledi. Büyük şeflerin yeni kış menüsünde, kahvaltıdan, atıştırmalıklara, salatalardan, ana yemeklere, çorbalardan, tatlılara yepyeni  seçenekler yer alıyor.
Kendi ekibi tarafından özel olarak reçetelendirilen ve geliştirilen lezzetlerin harmanlandığı menü kışa hazır. Besleyici, sağlıklı, mevsime uygun lezzetleri, konforlu ve sıcak atmosferi ile Big Chefs’ ler bu sezonda ortak buluşma noktası olacak.


Yeni menüde yine salatalar var
Salata her öğünün ve sağlık odaklı sofraların vazgeçilmesi, masalarda ki keyifli sohbetlerin olmazsa olmaz lezzeti! Büyük şefler yenilenen menude Ilık Deniz Mahsulleri Salatası ve Köz Patlıcanlı Levrek Salatası ile denizin eşsiz lezzetlerini renovasyona uğratarak, salatanın hükümdarlığına iki yeni ve ezberbozan lezzet ekliyor.

Protein dozu yüksek lezzetler
Büyük şefler kalabalık, keyif ve samimiyet dolu bir sofrada herkesin damak tadına uygun ana yemeği seçebilmesi için kolları sıvayarak tarifsiz ve protein dozu yüksek lezzetleri bir araya getiriyor ve kış menüsüne yeni başrol lezzetleri ile hayat veriyor. Ispanak sote ve kremalı patates ile sofralarımızda yer bulacak Izgara Tavuk Göğsü ve sebzeli ıspanaklı eriştenin yanında Dashi Somon Şiş ise fit beslemeyi merkeze koyarak beyaz et tercih edenlerin ilk seçeneği olmaya hazırlanıyor.