Capol, geniş ürün portföyü ile üretimde en yakın ortağınız

Capol, 250’den fazla ürün içeren geniş portföyü ile 40 yıllık tecrübesi ve Alman kalitesiyle 75’ten fazla ülkede üreticileri desteklemeye devam ediyor.

Şekerleme endüstrisinde kaplama ve parlatma ajanları alanında pazar lideri olan Capol, 250’den fazla ürün içeren geniş portföyü ile 40 yıllık tecrübesi ve Alman kalitesiyle 75’ten fazla ülkede üreticileri desteklemeye devam ediyor. Kanıtlanmış formülleri ve derin bilgi birikimi ile şirket, şekerleme endüstrisi için son derece yenilikçi ve etkili çözümler sunuyor.

Çikolata kaplı drajeler için parlatma ve kaplama ajanları
Ürünlerimiz oluşturdukları koruyucu katman sayesinde hem drajelerin yüksek sıcaklık ve nem gibi çevresel etkilere karşı direncini artırmakta, hem de sağladıkları parlaklık ile çekici bir görünüm kazandırmaktadır.

Şeker kaplı drajeler ve draje tipi sakızlar için parlatma ve kaplama ajanları
Ürün portföyümüzde toz formda doğal vakslar ve sıvı formda vaks çözeltileri bulunmaktadır. Vaks parçacıklarının oluşturduğu koruyucu katman ürünün nem alışverişi ve yüksek sıcaklık gibi faktörlere karşı dayanıklılığını artırmakta, aynı zamanda rengin bozulmasını önleyerek ürüne parlaklık ve çekici bir görünüm kazandırmaktadır.

Jelly kaplama & parlatma ajanları, enkapsüle asitler
Doğal vakslar - bitkisel yağ dispersiyonu formundaki ürünlerimizin jelly etrafında oluşturduğu katman sayesinde ürünlerin birbirine ve ambalaj malzemesine yapışması önlenmektedir. CAPOL® jelly kaplama ajanları yapışmayı önleyici etkilerinin yanı sıra içerdikleri doğal vaks sayesinde ürünlere parlaklık ve çekici bir görünüm kazandırmaktadır.
Jelly üretimine yönelik ürün portföyümüzdeki enkapsüle asitler sayesinde ürün içerisindeki asit nem alışverişinden korunmakta, böylece ürünün ekşi tadının uzun süre muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Sert şeker üretimi için yapışma önleyici ajanlar
Dayanıklı doğal vaks ve bitkisel yağ karışımlarından oluşan kalıp ayırıcı ürünlerimiz, şeker hamurunun makine parçalarına yapışmasını önleyerek kritik ekipmanın ve hammaddelerin korunmasını sağlar. Ürünlerimiz sprey, fırça ya da damlatma mekanizmalarıyla kullanıma uygundur.
Uygulama mühendislerimiz tarafından ihtiyaçlarınıza uygun ürün danışmanlığı hizmetimizle deneme aşamasından üretim sürecinize kadar sizleri destekliyoruz. Özenle seçilmiş hammaddeler ve son teknolojiyle donatılmış laboratuvarlarımızda yapılan analizlerle en üstün formülasyonları, pazarda ihtiyaç duyulan tüm uluslararası sertifikasyonlara uyumlu olarak üretip dünya genelinde müşterilerimize ulaştırıyor, üretim süreçlerini destekliyoruz. Türkiye’deki satış operasyonlarımıza, 2017 yılının başından beri, Freudenberg Holding bünyesindeki kardeş şirketimiz olan Klüber Lubrication Yağlama Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ülkemiz pazarındaki 30 yıla yakın tecrübesi ve etkili satış ağı ile devam ediyoruz.