Caréme Restaurant’ta sağlıklı alternatifler

Wyndham Grand İstanbul Levent’in bünyesinde bulunan Caréme Restaurant, şık sunumu ve kusursuz servis kalitesiyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Caréme Restaurant, menüsünde yer alan farklı salata çeşitleriyle sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenler için ilk adres oluyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent’in bünyesinde bulunan Caréme Restaurant, farklı salata çeşitleriyle salata severlerin ilk tercih olmaya devam ediyor. Lifli sebzelerin, taptaze yeşilliklerin ve isteğe bağlı ızgaralı çeşitlerinin yer aldığı salatalarıyla Caréme Restaurant, misafirlerine geniş bir seçenek sunuyor.

İş hayatının merkezi Levent’teki konumuyla plazaların ortasında, ulaşımı kolay, seçeneği bol ve kaliteli bir hizmet veren Caréme Restaurant salata menüsünde; Izgara Hellim Salata, Izgara Dana Biftek Salatası, Sezar Salata ve Nisuaz Salatası ile her damak tadına uygun alternatifler yer alıyor.

Dünya ve Türk mutfaklarının eşsiz lezzetlerini de bir araya getiren Caréme Restaurant; salatalarının çeşitlerinin yanında açık salata büfesiyle de hafif lezzetlerini, şık dekorasyonu ve kusursuz servis kalitesiyle birleştiriyor.