Dünyaca ünlü mate çayı Beta Tea ile Türkiye’de

Siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, Oolong, Rooibos, Mate ve meyve çayları gibi farklı kategorilerde toplam 14 lezzetin yer aldığı Beta Tea Dünya Çay Koleksiyonu, lezzetleri kadar etkileriyle de dikkat çekiyor.

Beta Tea, Hindistan’dan Kenya’ya, Çin’den Arjantin’e, çay konusunda dünyanın en etkili rotalarını ve en lezzetli tatlarını buluşturduğu yeni “Dünya Çay Koleksiyonu”yla fark yaratıyor. Siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, Oolong, Rooibos, Mate ve meyve çayları gibi farklı kategorilerde toplam 14 lezzetin yer aldığı Beta Tea Dünya Çay Koleksiyonu, lezzetleri kadar etkileriyle de dikkat çekiyor.

Beta Tea mate çayı her yudumunda güç ve zindelik sağlıyor

Asırlardır Güney Amerika yerlileri tarafından güç ve şifa kaynağı olarak içilen Mate çayı, Arjantin’in milli içeceği olarak öne çıkıyor. Vücutta yağ emilimini dengeliyor, yağ yakımını hızlandırıyor ve ödem atmayı destekliyor. Metabolizmayı da hareket geçirip, hızlandıran Mate gün boyu çayı zinde hissettiriyor! İçinde yer alan melisa ve kekik hoş bir kokuları ve aromalarıyla mate çayına eşlik ediyor.

Tüm yaş aralığındaki insanların rahatlıkla içebileceği ve etkilerinden faydalanabileceği mate çayı, sağlıklı, güzel ve formda bir bedene kavuşmayı sağlıyor.