Eczacıbaşı Profesyonel'den, ev dışı tüketim sektörüne eğitim

Temizlik ve hijyen alanında işletmelere çözümler sunan marka, gıda alanında da mutfak profesyonellerine yönelik ürünler sunuyor.

Ev Dışı Tüketim sektörünün önemli markalarından birisi de Eczacıbaşı Profesyonel. Temizlik ve hijyen alanında işletmelere çözümler sunan marka, gıda alanında da mutfak profesyonellerine yönelik ürünler sunuyor.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Profesyonel, profesyonel temizlik, hijyen ve gıda ürünleri alanlarındaki çözümleriyle ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteriyor. Eczacıbaşı Profesyonel ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. EP Akademi ile müşterilerin karşılaştığı sorunları hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olan marka; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler de veriyor.
Marka, EP Akademi bünyesinde verdiği danışmanlık hizmetine internet üzerinden erişilebilen “Uzaktan Eğitim Programı”nı ekledi. Ev dışında faaliyet gösteren, sektör profesyonellerine uzmanlık alanlarını geliştirme fırsatı sunan portal; temel bilgiler, yüzey temizliği, mutfak hijyeni ve çamaşır hijyeni kategorilerinden oluşuyor. EP Akademi, konusunda uzman kadrosuyla sunduğu Uzaktan Eğitim Programı ile sektör çalışanlarına ve işletmelere daha verimli bir çalışma ortamı oluşturulmasına destek olmayı hedefliyor.

Eczacıbaşı Profesyonel'in müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflediğini söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu; temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini işletmelerle buluşturuduklarını belirtti.
Eczacıbaşı Profesyonel olarak şeflere ve mutfak ekiplerine hijyenik çözümler sunduklarını söyleyen Koçoğlu, "Eczacıbaşı Profesyonel Akademi ekibi sahada yaptığı çalışmalarda, gıda zehirlenmesine neden olan mikroorganizmaların gıda hazırlamada kullanılan mutfak gereçlerinden ve dışardan temin edilen sebze-meyvelerden bulaştığını gözlemliyor. Maratem Culina Serisi ile mutfak alanında kullanılan mutfak araç ve gereçleri için gereken temizliği sağlayacak ürünler sunuyor ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlayacak çözümler üretiyoruz. Ayrıca M311 Sebze-Meyve yıkama ürünümüz ile gıda güvenliği konusunda çok önemli bir yere sahip olan gıda hijyeni için de çözüm sunuyoruz" diye konuştu.