Hero Baby, organik serisini yeni meyvelerle zenginleştiriyor

Bebek beslenmesinde besleyiciliği olduğu kadar çeşitliliği de ön planda tutan Hero Baby, Türkiye’de üretilen tek organik kavanoz mama serisine iki yeni çeşit daha ekledi. 6. aydan itibaren tüketilebilecek olan Erikli ve Muzlu-Armutlu-Yulaflı çeşitleri organik meyvelerle, tamamen bebeklerin damak zevkine uygun ve hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor.

Bebeklerin sindirim sisteminin gelişmesine faydası olan eriğin yanı sıra çeşitli faydalarıyla ön plana çıkan muz ve armutu da el değmeden, hiçbir katkı maddesi kullanmadan sağlıklı cam kavanozlarda annelere sunan Hero Baby, Türkiye’de organik kavanoz mama hane penetrasyonunu en hızlı artıran marka olarak da dikkat çekiyor. Yeni Muzlu-Armutlu-Yulaflı organik kavanoz mamasıyla meyveli ve tahıllı portföyünü de zenginleştiren Hero Baby, annelerin bebeklerinin beslenmesinde çeşitliliğe verdiği önemden yola çıkarak onları bebek gelişimini destekleyen, organik alternatiflerle buluşturmaya devam ediyor.

Organik sever annelere

Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdaları Tebliği’ne uygun olarak uluslararası standartlarda üretim yapan Hero Baby’nin “Organik Seri”si; bebekler için ve bebeklere özel yetiştirilen organik meyvelerden üretilen mama olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Diğer Hero Baby mamalarında olduğu gibi; organik tarımla üretilen meyvelerin kullanıldığı, koruyucu katkı maddesi, tatlandırıcı, zirai ilaç kalıntısı içermeyen Hero Baby Organik Serisi, şimdi de en yeni üyeleri Erikli ve Muzlu-Armutlu-Yulaflı olmak üzere iki çeşidiyle, organik meyvelerin doğallığını sağlık ve lezzetle bir araya getiriyor. Mürdüm eriği özellikle ek gıdaya geçiş yapan bebeklerde sık rastlanan kabızlık sorununu gidermeye yardımcı olurken, Muzlu-Armutlu-Yulaflı organik kavanoz maması bebeklerin en sevdiği meyveleri tahılla birleştiren lezzetli bir seçenek sunuyor.