İnoksan, Emblama ile profesyonel mutfaklardaki yerini aldı

Ferrari’nin de yaratıcısı olan ünlü İtalyan otomobil tasarımcısı Giorgetto Giugiaro’nun tarzının, İtalyan kahve makinesi üreticisi Faema’nın ustalığı ile buluştuğu Emblama Kahve Makinesi, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Endüstriyel mutfak sektöründe hizmet veren İnoksan,  lezzetli kahveler hazırlayan Emblama Kahve Makinesi’ni kullanıcılara sunuyor. Emblama, sunduğu gerçek kahve lezzetinin yanı sıra kolay ve pratik kullanımıyla da fark yaratıyor. 

İnoksan’ın güvencesiyle Türkiye’de kullanıcılar ile buluşan Emblama Kahve Makinesi, göz kamaştıran tasarımının ve sahip olduğu ergonomik ayrıntıların yanı sıra kusursuz kahve lezzeti vadediyor. Ferrari’nin de yaratıcısı olan ünlü İtalyan otomobil tasarımcısı Giorgetto Giugiaro’nun tarzının, İtalyan kahve makinesi üreticisi Faema’nın ustalığı ile buluştuğu Emblama Kahve Makinesi, kullanıcılların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Okunması kolay grafik gösterge ekranının, çok sayıda fincanın ısıtılmasına olanak sağlayan geniş fincan ısıtıcısının ve eğimli yapıda tasarlanmış filtre tutucu kolların kullanım kolaylığı kazandırdığı Emblama Kahve Makinesi, mikro işlemcisi sayesinde kahve ve sıcak su dozaj programlamasını da kusursuz bir şekilde yapabiliyor. Cihazın sahip olduğu patentli “Smart Boiler” teknolojisi, buhar ve sıcak su kapasitesini optimize ederek yoğun kullanım esnasında bile cihaz verimliliğinin düşmesini engelliyor. Cihaz, tam ayarlı düğmeleri ve kullanıcıya daha hızlı hareket sahası sunarak aynı zamanda temizleme işleminin daha çabuk yapılmasını sağlayan geniş paslanmaz çelik çalışma alanı ile de fark yaratıyor. Faema’nın kalite ve üretim anlayışının bir ürünü olan Emblama Kahve Makinesi, ayarlanabilir termal dengeleme sistemi ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.