İspak Ambalaj, üretim kapasitesini 3 katına çıkaracak

İspak Ambalaj, ambalaj sektörünün önemli etkinliklerinden olan 22. Uluslararası Avrasya Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nda yeni ürün ve teknolojilerini sergiledi.


 Avrasya’nın bu alandaki en büyük organizasyonu olarak tanımlanan fuar, 2-5 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuarı Merkezi’nde düzenlendi.
Dünyanın dört bir yanından binlerce profesyonel katılımcının takip ettiği fuarın 2. holünde ziyaretçilerini ağırlayan İspak Ambalaj, son teknoloji ile donatılan ve yüksek üretim hızı ile alanında Avrupa’nın en büyükleri arasında yer alacak yeni fabrikasını da bu fuarda tanıttı. Yeni tesis ile mevcut üretim kapasitesini 40 bin ton ile 3 katına çıkarmayı planlayan İspak Ambalaj, özellikle gıda ve medikal ambalaj alanlarında portföyünü ve ihracat alanını genişletmeyi hedefliyor.
“Ambalaj Önemlidir” mottosu ile çalışmalarını sürdüren İspak Ambalaj, bu doğrultuda yeni ürün ve üretim teknolojileri geliştiriyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik katma değer sağlayan yaratıcı ambalaj çözümleri geliştirmeyi hedefleyen Ar-Ge ekibi ile pazarda rekabet gücünü artıran, optimum raf ömrü ve gıda güvenliği gereklerine uygun, maliyet avantajı, kullanım kolaylığı sağlayacak alternatifler sunuyor.