İstanbul Marriott Hotel Şişli Ramazan’ı geleneksel iftar sofralarıyla karşılıyor

Ramazan’a özel tatlar ve özlenen geleneksel iftar sofraları Marriott Şişli’nin The Dish Room’da Ramazan heyecanını paylaşanlarla buluşuyor.


İstanbul Marriott Hotel Şişli, Ramazan ayını geleneklere uygun şekilde karşılıyor. Ramazan’a özel tatlar ve özlenen geleneksel iftar sofraları Marriott Şişli’nin The Dish Room’da Ramazan heyecanını paylaşanlarla buluşuyor.
Ramazan’a özgü tatlarla hazırlandığı iftar sofralarında misafirlere geleneksel iftariyeliklerden, ferahlatıcı şerbetlere, sağlıklı zeytinyağlılardan çorbalara, et, balık ve sebze yemeği seçeneklerinden, ızgaralara, farklı pilav ve makarna alternatiflerine uzanan, güllaç, revani ve şekerpare dahil geleneksel Ramazan tatlılarının da yer aldığı, herkesin aradığı lezzetleri bulacağı, bol çeşitli bir açık büfe misafirlere sunuluyor. Marriott Şişli, bu kutsal ayın geleneklerine hürmeten paylaşım içinde iftar yapmak ve hep birlikte oruç açmak isteyen iftar gruplarına özel, yine benzer geleneksel Ramazan lezzetlerinden oluşan iftariyelik, çorba, soğuk mezeler ve zeytinyağlılar, ara sıcaklar, ana yemek alternatifleri ve tatlıların servis edildiği bir set menü hazırladı.