İtalyan mutfağının lezzetleri Ankara'da sergilenecek

“İtalyan Yemekleri Haftası" etkinliği kapsamında Executive Chef Paola Veronese Türkiye'ye geliyor.

İtalyan mutfağının en gözde lezzetleri "İtalyan Yemekleri Haftası" kapsamında Ankaralıların beğenisine sunuluyor. İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı'nın tüm dünyada aynı anda hayata geçirdiği proje, 4 gün boyunca Ankara'da kutlanacak. İtalya Büyükelçiliği ve Barilla'nın katkıları ile Ankara HiltonSA'da 23 Kasım'dan itibaren gerçekleştirilecek olan "İtalyan Yemekleri Haftası" etkinliği kapsamında Executive Chef Paola Veronese Türkiye'ye geliyor
İtalya Büyükelçiliği, Barilla ve Ankara HiltonSA, dünyaca ünlü Akdeniz mutfağının en gözde lezzetlerini "İtalyan Yemekleri Haftası" kapsamında Ankaralıların beğenisine sunuyor. Bu yıl İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı'nın dünya geneline yaydığı proje kapsamında, İtalya mutfak kültürünün en gözde lezzetleri, efsane İtalyan şarkıları ile Ankaralılarla buluşacak.
Barilla’nın katkılarıyla, 23 Kasım'da Ankara HiltonSA ev sahipliğinde başlayacak olan etkinlik kapsamında dünyaca ünlü Executive Chef Paola Veronese Türkiye'ye geliyor. Milano’dan Roma’ya; Floransa’dan Napoli’ye kadar klasik ve bölgesel İtalyan lezzetlerini şovlarıyla şölene dönüştüren Paola Veronese, 26 Kasım Cumartesi gününe kadar Ankaralılara unutamayacakları lezzetleri tattıracak.