Kahve Dünyası’ndan yeni yıl kutuları

Kahve Dünyası, leziz içecekler, spesiyal çikolatalar ve kahve setlerinin yer aldığı yılbaşı hediye seçeneklerini mağazalarda ve sanal mağazasında özel tasarımlı kutularda satışa sunmaya başladı.

Renkleri ve desenleriyle yeni yıl neşesini yansıtan “Premium” hediye kutularının büyük ve küçük olmak üzere iki ayrı seçeneği bulunuyor. Kutulardaki Türk kahvesi, salep ve sıcak çikolata her yudumda ayrı bir keyif verirken birbirinden leziz çikolata çeşitleri ise damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.
Kahve Dünyası, yılbaşına özel kutuların içindeki lezzetleri ayrı ayrı da satışa sunuyor. Çam ağacı tasarımlı özel kutularında bitter ve sütlü çikolatanın yeniden yorumlandığı özel dolgusuyla Lavi veya enfes Trüf çikolata, Gaziantep'in meşhur boz fıstıkları ile hazırlanan Roche, klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi Madlen ve kestanenin gerçek çikolata ile buluştuğu Çikolata Kaplı Kestane mutluluğu katlıyor. Ayrıca rengârenk makaronlar ve filtre kahve setleri de yılbaşına özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Kahve Dünyası’ndan çocuklara destek
Kahve Dünyası’nın çocuklara destek olmak adına yıl boyunca sürdürdüğü sosyal sorumluluk projeleri ise yeni yıl hediyelerine ayrı bir anlam katıyor. Darüşşafakalı öğrencilerin çizdiği birbirinden yaratıcı desenleri kupalara ve çikolata kutularına taşıyan Kahve Dünyası’nın özel ürünlerini satın alanlar, Darüşşafaka Cemiyetine katkıda bulunuyor. Çikolata kaplı badem ezmesi ve çikolata çeşitlerinin yer aldığı bir diğer özel kutu ise Spastik Çocuklar Vakfına katkı sağlıyor.