Karalahana çorbası Nepilide Gurme'de

Soğuk kış gününde içlere işleyecek sıcaklığıyla karalahana çorbasını misafirlerine sunan Nelipide, karalahana çorbasını Ordu’dan gelen doğal ürünleriyle hazırlayarak, geleneksel tatların özlemini çekenlerin durağı oluyor

Misafirlerine yönelik hazırladığı yöresel tatlarla beğeni toplayan Nelipide Gurme, havaların iyice soğuduğu şu günlerde hem lezzetli hem de içimizi ısıtacak sıcacık bir lezzet ile kışı karşılıyor.

Soğuk kış gününde içlere işleyecek sıcaklığıyla karalahana çorbasını misafirlerine sunan Nelipide, karalahana çorbasını Ordu’dan gelen doğal ürünleriyle hazırlayarak, geleneksel tatların özlemini çekenlerin durağı oluyor. Vitamin deposu olmasının ötesinde detoks özelliğiyle de bilinen karalahana çorbasıyla Nelipide, şifa çorbasını mısır ekmeği ve köy biberi ile servis ediyor.

Besin içeriğiyle vitamin deposu olarak görülen karalahana çorbasının faydalarına dikkat çeken Nelipide Gurme, bu lezzetten kimse mahrum kalmasın diyor. Karalahana çorbasını doğal ellerden yemek isteyenler Nelipide Gurme’ de buluşuyor.