Kitchenette sonbahar menüsünü hazırladı

Fırın patates ile servis edilen, tortilla ve ballı BBQ sos ile sunulan marine “Dana Şaşlık” ise protein ağırlıklı beslenmeyi tercih edenlerin favorisi olmaya aday.

Kitchenette’in yenilenen menüsünde “Mexican Burger” ve “Döner Burger” dikkat çekiyor. Özel hamburger köftesi, cheddar peyniri, taco cips, sarı biber ve jalapeno ile hazırlanan “Mexican Burger”, bu kış burger severler tarafından çok konuşulacak. Kitchenette mutfağının yaratıcılığını ortaya koyan “Döner Burger” ise burger ve döner lezzetini bir arada sunuyor. Fırın patates ile servis edilen, tortilla ve ballı BBQ sos ile sunulan marine “Dana Şaşlık” ise protein ağırlıklı beslenmeyi tercih edenlerin favorisi olmaya aday.

Başlangıçlara yeni eklenen otlu “Falafel”, şef Hazer Amani’nin yorumu ile tortilla ekmeği, tahin sos, kırmızı soğan turşusu, nohutlu domates ve biber salatası ile sunuluyor.

Güne başlarken hafif, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi tercih eden misafirleri de yepyeni lezzetler bekliyor. “Beyaz Peynirli ve Avokadolu Beyaz Omlet” ve “Acılı Menemen” kahvaltıda yumurta olmazsa olmaz diyenler için ideal. Füme antrikot, otlu labne peyniri, mozzarella peyniri ve çırpılmış yumurtadan oluşan “Füme Antrikotlu ve Mozzarellalı Bazlama”da, Kitchenette Executive Şefi Hazer Amani’nin yarattığı yeni bir lezzet olarak menüde yerini alıyor.