Komşufırın'dan yeni konsept

Komşufırın, yeni konsepti KF Mutfak ile sağlıklı, taze ve besleyici ürünleri tüketmek isteyenler için ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler üretecek.

Komşufırın, öğle yemeklerinde hızlı ama sağlıklı, lezzetli ve güvenilir ürünler yemek isteyenler için KF Mutfak adı altında yeni bir konsept geliştirdi. İlk KF Mutfak bölümünü Etiler’deki mağazasının içinde açan Komşufırın, 2017 yılında 25 mağazasında daha KF Mutfak bölümü açmayı planlıyor.

Komşufırın, yeni konsepti KF Mutfak ile sağlıklı, taze ve besleyici ürünleri tüketmek isteyenler için ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler üretecek. Doruk Grup Başkanı Hasip Gencer, KF Mutfak ile özellikle öğle yemeklerinde lezzetli, doyurucu ve güvenle tüketilebilecek ürünleri sunacaklarını söyledi.


Yeni konsept ile ürün portföylerinin temeli olan ekmekleri katma değerli ürünler haline dönüştürdüklerini belirten Doruk Grup Başkanı Hasip Gencer, “Bugüne kadar yeni nesil fırıncılık alanında birçok ilke imza attık. Şimdi de yeni ürünler ve yeni bir sunum tarzı ile mağazalarımızın içine konumlandıracağımız KF Mutfak ile günün her saatinde müşterilerimize sağlıklı ve doyurucu alternatif lezzetleri sunuyoruz. Komşufırın’ın ekmek konusunda bilinen uzmanlığı ve sunduğu çeşitliliğinin bir yansıması olan ilk KF Mutfak, Etiler mağazamızda açıldı. Hedefimiz 2017 yılında mevcut 25 mağazamızda ve yeni açılacak mağazalarımızın tamamının içinde de KF Mutfak açmak” dedi.