La Mia Luce, özel yemekleri ile misafirlerini karşılıyor

La Mia Luce, İtalyan mutfağının görüntüsüyle cezbeden, lezzetiyle damaklarda iz bırakan et ve balık yemekleri ile farkını bir kere daha gözler önüne seriyor. Menüsünde yer alan özel reçeteli tatları ile misafirlerini keyifli bir lezzet molası vermeye davet ediyor.

İtalyan mutfağının olmazsa olmazlarından biri de et yemekleri. Özel marine edilmiş dana bonfile madalyonun porcini mantarıyla enfes buluşması ile hazırlanan Filetto Ai Porchini en bilindik geleneksel İtalyan lezzetleri arasında yer alıyor. La Mia Luce’nin en özel lezzetlerinden olan Entrecote Alla Senape ise dananın en güzel yerinden alınan antrikotun hardal sos ile tatlandırılmasıyla oluşturuluyor. Etin hardal sos ile en güzel uyumunu Entrecote Alla Senape ile deneyebilirsiniz.

Hem hafif hem lezzetli balık yemekleri

Sağlık ve lezzetin bir arada buluştuğu Branzino al Limone, balık severlerin en sevdiği lezzetler arasında yer alıyor. Branzino al Limone, buharda pişirilen levreğin limon ve şarapla tatlandırılması ile hazırlanan özel reçeteli bir lezzet.
Taptaze Akdeniz yeşilliklerinin, ızgarada pişen somon balığına eşlik ettiği Salmone Alla Griglia ise hafif ve sağlıklı akşam yemeği için tercih edilebilecek vazgeçilmez lezzetler arasında yer alıyor.