Lezita’dan yeni Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto

Lezita’nın yemek hazırlamaya vakit bulamayanlar için pratik ve lezzetli bir seçenek olarak piyasaya sunduğu “Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto” A101 zincir marketlerinde tüketicilerle buluşuyor. Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto, 20-31 Aralık 2018 tarihlerinde 3.45 TL’lik avantajlı fiyatıyla raflarda olacak.

Lezita’nın, yemek yapmaya zaman bulamayanlar ile farklı lezzet arayışında olanlara pratik bir seçenek olarak hazırladığı “Lezita ‘Aç Ye’ Izgara Dilimli Piliç Fileto” artık A101 zincir marketlerinde de tüketicilerle buluşuyor. Salatalarda, soğuk sandviçlerde pratik bir şekilde tüketilebilen, fırında veya tavada ısıtılarak gerçek fileto göğüs etinin keyfini çıkarma imkanı sunan “Lezita ‘Aç Ye’ Izgara Dilimli Piliç Fileto”, 120 gr’lık kolay açılan ambalajıyla 20-31 Aralık tarihlerinde 3.45 TL’lik avantajlı fiyatıyla A101 marketlerinde olacak.

Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto, Lezita’nın modern tesislerinde özel tekniklerle hazırlanıp baharatlarla zenginleştiriliyor. Soğuk olarak salatalarda veya sandviçlerde kullanılabildiği gibi, fırında veya tavada ısıtılarak sıcak olarak da servis edilebilen “Lezita ‘Aç Ye’ Izgara Dilimli Piliç Fileto”, yoğun tempoda yemek hazırlamaya vakit bulamayanların hayatını kolaylaştırıyor.
Gerçek göğüs etinden hazırlanan Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto iştah açan ızgara izlerinin yanı sıra yüksek protein değeriyle de dikkat çekiyor.