Lipton 3 yeni ürününü çay severler ile buluşturuyor

Türk damak zevkine uygun 3 lezzeti siyah çayla ilk kez buluşturan Lipton, doğadan gelen lezzetleri, çay severlerle paylaşıyor.

Lipton tarafından Türkiye’deki çay severlere özel, ilk kez sunulan Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, geleneksel siyah çay keyfine yepyeni tatlar katıyor. Demlik poşet çayın tüm kullanım kolaylıklarına sahip olmalarının yanı sıra karanfilin, limonun ve tarçının siyah çayla mükemmel uyumunu da yeni tatlar arayanların beğenisine sunan Lipton; Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çay seçenekleriyle, çaya yenilik getiriyor. Geleneksel çayla harmanlanarak çayın tadını zenginleştiren Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, çayına değişik lezzetler eklemek isteyenler için de benzersiz bir kolaylık sunuyor.

Yeni ürünlerinde limon, tarçın ve karanfil ile siyah çayı bir araya getiren Lipton, günün her anında çay severlere eşlik edecek yeni poşet çaylarıyla siyah çay kategorisine de yenilik katıyor. Türk damak zevkine uygun 3 lezzeti siyah çayla ilk kez buluşturan Lipton, doğadan gelen lezzetleri, çay severlerle paylaşıyor.