Monochrome'da kahvaltı seçenekleri

Kahvaltıların olmazsa olmazı yumurta, Monochrome’da sade veya keçi peynirli omlet, kızartılmış yumurta, Egss Benedict, çırpılmış yumurta ve menemen gibi farklı alternatiflerle misafirlere sunuluyor.

Kahvaltı tabağı yumurta, ızgara sucuk, füme somon, avokado, konfi domatesli humus, meyve dilimleri, ev yapımı reçel, bal ve kaymaktan oluşuyor ve ekşi maya ekmeği ile birlikte servis ediliyor. Kahvaltıların olmazsa olmazı yumurta, Monochrome’da sade veya keçi peynirli omlet, kızartılmış yumurta, Egss Benedict, çırpılmış yumurta ve menemen gibi farklı alternatiflerle misafirlere sunuluyor.

Monochrome kahvaltı menüsünde French toast, granola gibi seçeneklerin yanı sıra ağır ateşte pişmiş domates, fesleğen ile fırınlanmış mantar, dana bacon, peynir, zeytin tabağı ve fıstık ezmesi gibi ek lezzetler de bulunuyor. Monochrome’un iddialı pastane ürünlerinden sade ve çikolatalı kruvasan, poğaça ve kurabiyeler ise kahvaltı sofralarını zenginleştiriyor.

Sade ya da karışık tercih edilebilen taze meyve suları, demleme çay ve meyve çayları, klasik veya Monochrome’un kendi kavurduğu taze çekirdeklerden hazırlanan üçüncü dalga kahve çeşitleri de kahvaltı sofralarında yerini alıyor.