Monochrome’dan günün her saatine uygun lezzetler

Monochrome, yenilediği menüsünde günün farklı saatlerinde tercih edilebilecek zengin içerikli alternatifleri misafirlerine sunuyor. Menüde öne çıkan Bonfile Taco, Mini Hot Dogs, Açık Somon Sandviç ve Rozbif Sandviç gibi seçenekler, yazın son günlerine lezzet katıyor.

Monochrome’un atıştırmalıkları arasında yer alan Bonfile Taco; bonfile parçaları, California, Jalapeño ve Meksika biberleri, Sriacha sos ve çedar peyniri ile hazırlanarak servis ediliyor. Konkase domates ve turşuyla zenginleşen Mini Hot Dogs ise yanında çıtır patates kızartması ve özel soslarla sunuluyor.

Açık Somon Sandviç ve Rozbif Sandviç  ise Monochrome’un günün her saatine tat katacak alternatifleri arasında yer alıyor. Siyah çavdar ekmeği, avokado püresi, labne peyniri ve Akdeniz yeşilliği salatası ile hazırlanan Açık Somon Sandviç  sunumu ile de öne çıkarken; panini ekmeği, rozbif, çedar peyniri, roka ve kırmızı lahana turşusu ile hazırlanan Rozbif Sandviç, yenilenen menüde lezzetli ve doyurucu bir seçenek olarak yer alıyor.