Mövenpick dondurmaları sıcak yaz günlerine serinlik katıyor

Sütü ve kreması İsviçre Alpler’inden, vanilyası Madagaskar’dan, fıstığı İtalya’dan, cevizi Çin’den, çikolata ve karameli İsviçre’den gelen Mövenpick dondurmaları, tadı ile olduğu kadar özel sunumuyla da dondurma severlerin yanında.

Sütü ve kreması İsviçre Alpler’inden, vanilyası Madagaskar’dan, fıstığı İtalya’dan, cevizi Çin’den, çikolata ve karameli İsviçre’den gelen Mövenpick dondurmaları, tadı ile olduğu kadar özel sunumuyla da dondurma severlerin yanında oluyor.

Vanilyalı, İsviçre çikolatalı, cevizli ve karamelli gibi dondurmaların yanı sıra gerçek meyve püresi ve meyve parçacıklarıyla hazırlanan frambuaz & çilek, passion fruit & mango, limon, muz ve Frenk üzümü & kremalı sorbe çeşitlerini de tadabilirsiniz.

Çıtır badem krakeri, çikolata, karamel veya frambuaz sos, karamelize ceviz gibi lezzetler ile birlikte sunulan geleneksel, meyveli ve egzotik dondurma kupları da gurme tatlarıyla dondurma severlerin tercihi olacak. Ayrıca iced coffee, choco iced coffee ve ice cream shake gibi dondurmalı soğuk içecekler de denemeye değer.