MULTIVAC Teknoloji Ağı

Birlikte başarıya doğru

Birlikte başarıya doğru

MULTIVAC Şirketler Grubu, dünya çapında en önde gelen paketleme çözümleri üreticilerinden biridir. Çokuluslu bir şirket olarak yaklaşık 1600’ü Wolfertschwenden genel merkezde olmak üzere, 4700 çalışanı ile birlikte, 70'ten fazla ülkede her türlü gıda maddesi, sağlık, tüketim ve sanayi ürünleri için a'dan z'ye paketleme çözümleri üretmektedir.
Ürün portföyümüz, müşterilerimizin neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte olup; termoform makineleri, hazır tabak kapatma makineleri, vakum makineleri ile etiketleme ve kalite kontrol sistemlerinin yanı sıra, anahtar teslim üretim hatlarına varan çözümler sunmaktayız.
MULTIVAC her makine ve hat çözümünü, müşterilerinin gereksinimlerine göre; paket dizaynı, üretim ve kaynak verimliliği açısından değerlendirerek adeta ‘‘terzi işi‘‘ olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğu makine ve hat çözümlerine, yarım asırdan fazla sahip olduğu tecrübe ile alanında dünyanın lider üreticilerinin sunduğu dilimleme, kalite kontrol ve denetleme gibi farklı modülleri de sorunsuz bir şekilde dahil edebilmektedir. Bu noktada gerek MULTIVAC, gerekse de tüm çözüm ortaklarımızın makine ve hizmet konusunda kalite standartlarının sürekliliğini garanti ediyoruz.

Partnerlerimiz
WEBER - Dilimleme çözümleri

Weber, salam, sucuk, sosis, pastırma, peynir ve et işlemesi için oluşturulan komple hat çözümlerini portföyünde bulundurmaktadır. Dilimleme, robot dolum, deri alma, buz makinelerinin yanı sıra tartım, hacim tarayıcısı, optik ölçüm sistemleri ve diğer ekipmanlar gibi güçlü modüler tasarımlar ile sunmuş olduğu çözümler, kapasitenizi ve kazancınızı arttırma imkanı sunmaktadır.

SCHRÖTER - Fırın ve klima odaları

Et ve balık işleme sektöründe 170 çalışanı ile Schröter dumanlamalı fırın ve klima odaları konusunda dünya lideri olan bir şirkettir. Geniş ürün yelpazesi, Schröter firmasının çok yönlülüğünün en güzel göstergesidir. Şirketin temel yapısını, yüksek kaliteye verilen önem, yenilik ve müşteri odaklılık oluşturmaktadır. Schröter klasik üretim programı dışında müşteriye özel uygulamalar için karşı basınçlı pastörizasyon odaları, kurutma odaları ve atık hava temizleme tesisleri gibi çözümler de geliştirmektedir.

GROBA – Peynir kesme ve işleme makineleri

39 yılı aşkın bir süredir müşterilerine peynir kesme işleme çözümleri sunan Groba, tasarım, kurulum ve satış sonrası servis ekibi ve inovatif yaklaşımları sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarının ne olduğunu tahmin edebilme yeteneğine sahiptir.


LEICH&MEHL - Etiketlendirme makineleri

20 yılı aşkın bir süredir Leich&Mehl şirketi, fiyat etiketleme makinelerinde standartları belirlemektedir. PAW serisinin ilk makineleri ilk günkü gibi sağlam olarak halen endüstride kullanılmakta olup 100 milyon adetten fazla etiketleme yapmıştır. Leich&Mehl gıda sektöründe kendisini kalitesi ile kanıtlamış bir teknoloji tedarikçisidir.

HASTAMAT – Çok kefeli teraziler

1953 yılında Almanya’da kurulan Hastamat şirketi; tartım, dozajlama, sayım, doldurma ve kapatma makineleri ile istiflenebilir cips paketleme hat çözümleri sunmaktadır. 60 yılı aşkın tecrübe, sahip olduğu yaratıcılılık, yenilik ve kalite kendisini rakiplerinden ayırmaktadır. Hastamat müşterilerinin ihtiyaçlarına göre de özel çözümler sunabilmektedir.


Ayrıca partnerlerimiz arasında;
Tambur & mikser, küp kesme, enjeksiyon ve donuk et kırıcı gibi et işleme makineleri üreten RÜHLE,
Salam, sucuk, sosis, pastırma gibi et ürünleri ile kaşar ve hellim tipi peynir ürünlerinin dilimlenmesinde, yarı ve tam otomatik olmak üzere sanayi tipi tezgah üstü dilimleme makineleri çözümleri sunan GRAEF,
Özel tasarım hat yükleyici çözümleri sunan THOM,
Et formlama ve yüksek teknolojili pastörizayon makineleri üreten HÖGGER de bulunmaktadır.