Müşterileri Atlas Copco’nun kompresörlerinden memnun

Dünyanın lider sürdürülebilir verimlilik çözümleri üreticisi Atlas Copco’nun GA VSD+ kompresörleri ile ilgili uluslararası 3. parti araştırma şirketi tarafından yapılan araştırma tamamlandı. Araştırma sonuçlarına göre müşterilerin yüzde 97’si GA VSD+ kompresörü tekrar tercih edeceğini belirtiyor.

Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip, yenilikçi ve sürdürülebilir verimlilik çözümleri sağlayıcısı Atlas, müşteri ve potansiyel müşterilerilerine GA VSD+ kompresörlerinin performans ve müşteri deneyimi yönetimi değerlendirmesini gerçekleştirdi.

Rapordan çıkan sonuçlara göre; müşterilerin yüzde 97’si zaman içinde gerektiğinde tekrar Atlas Copco GA VSD+ kompresörü tercih edeceğini, yüzde 86’sı GA VSD+’ın ‘‘Büyük ve küçük endüstrilerde basınçlı havanın kullanımında devrim yaratan, endüstri standartlarını yeniden belirleyen bir ürün’’ olduğunu belirtiyor.

GA VSD+’ı tercih eden müşterilerin sağladığı avantajlar ise; yüzde 73 ile enerji maliyetlerinde düşüş, yüzde 62 ile düşük gürültü seviyesi, yüzde 69 güvenilir ve etkili performans ve yüzde 35 yenilikçi dikey tasarım ile alandan tasarruf.

Yapılan araştırmada altyapı ve mühendislik şirketindeki bakım müdürü “Firmam ve kullanım açısından çok verimli. Arıza yapmayan, beklentilerin çok üzerinde bir makine’’ dedi. Tüketici ürünleri şirketi genel müdürü ile GA VSD+ ile sağladığı verimliliği “Üretim verimliliğimizde önemli bir iyileşme oldu. Yetersiz hava basınç sorunumuz ortadan kalktı. Üretimdeki kalite artışı ile çalışanların üzerindeki iş yükü hafifledi’’ diye ifade ediyor.

Kompresör tekniğinin internet sitesinde yer alan sonuçlar, aynı zamanda enerji tasarrufunu kontrol etmek isteyen müşteriler için flash uygulaması ile çalışan ‘’VSD+ verimliliğinizi hesaplayın’’ sayfasını da yayına aldı. Ücretsiz olarak ölçüm yapan firma, aynı zamanda müşterilerine kendilerinin de hesaplama yapabileceği bir ortam sunuyor.