Néstle Professional'dan iki yeni ürün

Néstle Professional Nescafé'nin kahve konusundaki 80 yıla yakın tecrübesini yenilikçi çözümleriyle birleştirerek yeni ürünleri Nescafé Superiore Çekirdek Kahve ve NescaféMilano Combi kahve makinesini basına ve işletmecilere tanıttı.

Néstle Professional Nescafé'nin kahve konusundaki 80 yıla yakın tecrübesini yenilikçi çözümleriyle birleştirerek yeni ürünleri Nescafé Superiore Çekirdek Kahve ve NescaféMilano Combi kahve makinesini basına ve işletmecilere tanıttı. Néstle Professional bu yeni ürünleriyle tüm kahve tutkunlarının ve işletmelerin farklı beklenti ve ihtiyaçlarını aynı anda karşılayacak yepyeni bir döneme adım attığını da davetlilerle paylaştı.

Nescafé Milano ustalığı ile kahve uzmanlığını ileri taşıyan Combi kahve makinesi farklı özelleştirilmiş ve çok sayıda taptaze kahve lezzetini aynı anda sunmayı sağlayan yenilikleriyle dikkat çekiyor. Patentli yeniliklerle hayat bulan güvenilir kahve makinesi, geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine teknik-ticari konularda sunduğu desteklerle biraraya getiren Néstle Professional, her aşamada iş ortaklarının yanında yer alarak sürdürülebilir başarı elde etmeleri için çalışıyor. Kavrulmuş çekirdekten doğru ölçü, ısı ve sürede demlenerek elde edilen kahve ile espresso bazlı lezzetli hazır kahve çözümlerini aynı makineden kolaylıkla servis ediyor. Kullanıcıların iki kahve çeşidini ekranda basit bir dokunuşla seçmelerine olanak tanıyan bu özellik, işletmecilere, tüketicilerin beklentilerini ve işletme stratejilerini temel alarak kahve tariflerini belirleme konusunda önemli ve sürekli bir esneklik sağlıyor. Dokunmatik ekranında espresso, mocha, cappuccino'dan sıcak çikolataya uzanan hem sıcak hem soğuk 24'e kadar özellikli içecek seçeneği yer alan Nescafé Milano Combi kavrulmuş ve öğütülmüş çekirdekler ile çözünebilir kahveden, gerçek süt ve premium çikolataya geniş ürün yelpazesi ile işletmelerin müşterilerine bekledikleri çeşitliliği sunmasını sağlıyor.