Özsüt baharı karşılamaya hazır

Mandalina ve Antep fıstığının şaşırtıcı uyumundan doğan Mandalina Fıstık Mini Pasta, brownie’nin karamel ve beyaz çikolatayla buluştuğu Karamello ve çay saatlerinin vazgeçilmezi Bademli Crumble ile Özsüt, misafirlerinin en keyifli anlarına eşlik etmeyi sürdürüyor.

Yerel ve doğal ürünler ile birbirinden özgün tarifler hazırlayan Özsüt, baharı pasta ve crumble ile karşılayarak hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor.

Şaşırtıcı uyum: Mandalina fıstık mini pasta
Mandalina suyuyla ıslatılmış taptaze sade kek katlarının arasında mandalina ve Antep fıstığı ile hazırlanmış krema… Mandalina Fıstık Mini Pasta, bu iki lezzetin uyumuyla hayranlık uyandırıyor. Fildişi çikolata sosu ve rende çikolata ile kaplanan beyaz renkte pastanın göz alıcı görünümü ise mandalina ve Antep fıstığı ile yapılan minik dokunuşlardan geliyor.

İçleri ısıtan Karamello
Soğuklarıyla ünlü Mart ayında içleri ısıtmanın en iyi yollarından biri karamel. Özsüt’ün leziz pastası Karamello, beyaz çikolata ve karamelle hazırlanmış brownie ile kakaolu kek katları arasındaki karamelli musu buluşturuyor. Bu eşsiz pastanın yanına ise Özsüt’ün leziz espressosu iyi gidiyor.

Çayın dostu: Bademli Crumble
Özsüt’te çay saatleri Bademli Crumble ile tatlanıyor. Sable hamuru üzerindeki sade keki marzipan (badem ezmesi) ile harmanlayan lezzetin üst süslemesinde de yine mis kokulu marzipan kullanılıyor.