Özsüt’ün yeni menüsünde Yunus Emre Akkor imzası

Özsüt, Şef Yunus Emre Akkor imzalı ‘Kış Menüsü’ndeki birbirinden özel ve sağlıklı yiyecekler artık öğle yemeklerinde lezzet tutkunlarıyla buluşmaya hazır.

Sütlü tatlılar ve pastalarıyla geleneksel mutfak sırlarınıı günümüze taşıyan Özsüt, ‘Kış Menüsü’ ile misafirlerini birbirinden özel lezzetler ile buluşturdu. Ödüllü Şef Yunus Emre Akkor imzalı menü, yüzyıllar öncesinin Saray Mutfağı’ndan Anadolu’nun yerel üreticileri tarafından yetiştirilen ürünlere uzanan; çorbadan, tostlara, pidelere, pizzadan, fırın makarna ve mantıya kadar geniş bir seçkiyle Özsüt mağazalarında yerini aldı.

Özsüt Kış Menüsü’nde koruyucu katkı maddesi kullanılmadan özenle hazırlanan klasikleşmiş Özsüt tatlarına bu kış farklı tarifler de eklendi. Çikolatalı, kestaneli, portakallı pastalar, tartlar ve özellikle çocukların kalbini fethedecek farklı sunumlar bu menüde bir araya geliyor.

Özsüt’ün alametifarikası sütlü ve şerbetli tatlılar, maharetli ustaların tarifleriyle hazırlanan pastalar, Türk damak tadına uygun enfes Özsüt çay ve kahveleriyle birlikte en keyifli anlarımıza eşlik edecek.

Özsüt misafirleri, Aralık ayı itibarıyla sunulan Kış Menüsü ile birlikte, günün her saatinde bu özel lezzetlerin tadını çıkaracak.