Popeyes , 10 yılda 170 restorana ulaştı

TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici: “Popeyes® ile bugün bulunduğumuz nokta TAB Gıda’nın vizyonunun, sektöründeki liderlik kabiliyetinin ve bu yolda sahip olduğu tutkunun kanıtıdır."


Popeyes®, 10. yılında restoran sayısını 170’e ulaştırdı.Türkiye’deki büyümesini sürdüren marka, Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, çoğu Avrupa ülkesi tarafından da örnek model olarak ele alınıyor.
Popeyes®’ın Türkiye’deki 10. yılıyla ilgili açıklamalarda bulunan TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, “Popeyes® ile bugün bulunduğumuz nokta TAB Gıda’nın vizyonunun, sektöründeki liderlik kabiliyetinin ve bu yolda sahip olduğu tutkunun kanıtıdır. Yüksek kalite standartlarımız sayesinde Popeyes® ile 10 yıl içinde önemli bir başarı hikayesine imza attık. Liderliğimizi pekiştirmek için istikrarlı bir şekilde yatırımlarımıza devam ediyoruz. Türkiye’de 1000 restoranımızla 20 bine yakın kişiye istidam sağlıyoruz. Bu rakamın 3 bin 500’e yakınını Popeyes® çalışanları oluşturuyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.