Saray’dan hindistan cevizi dolgulu ıslak kek

Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, Türkiye’de ilk defa iki ıslak kek arasına yerleştirdiği hindistan cevizi dolgusu ve enfes sütlü çikolata kaplamasıyla aklınızdaki kek tanımını değiştirmeye hazırlanıyor.


Mutluluk veren lezzetli ürünleri ile 7’den 70’e herkesin tercihi Saray Bisküvi, tatlı severleri farklı bir kek deneyimiyle tanıştırıyor. Saray’ın yeni ürünü Offtime; iki ıslak kek arasına yerleştirilmiş hindistan cevizi dolgusu ve enfes sütlü çikolata kaplamasıyla anlık tropik mola isteyenlerin kalbini fethedecek.

Türkiye’nin sevilen ve yenilikçi atıştırmalık markası Saray, kendi pazarında bir ilke imza attı. Saray’ın yeni ürünü Offtime, iki ıslak kek arasına yerleştirdiği hindistan cevizi dolgusu ve enfes sütlü çikolata kaplamasıyla hızlı geçen hayata tropik bir mola isteyenlerin aklındaki kek tanımını değiştirmeye hazırlanıyor.
Offtime, yumuşacık dokusu ve ağızda bıraktığı hindistan cevizi lezzeti ile akılları baştan alıyor. Kakao aromalı ıslak kekinin hafifliği, sütlü çikolata kaplamasının ağızlarda bıraktığı çıtırtı hissi ve hindistan cevizinin tropik lezzetiyle Offtime; iş yerindeki molaların ve gün içindeki ufak tatlı kaçamaklarının vazgeçilmezi olacak.