Tadım’dan yeni Favori lezzeti

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, karışık kuruyemiş ailesini “Favori” ile genişletti. Büyüyen karışık ailesinin en yeni üyesi olan Favori’nin içerisindeki lezzetler; fındık, yer fıstığı, leblebi ve soslu mısır.

Tadım, kuruyemiş severlere özel oluşturduğu karışık ailesine Favori isimli ürününü ekledi. Tadım’ın diğer karışık kuruyemişlerinden farklı olarak içinde kavrulmuş barbekü soslu mısır olan Favori, farklı lezzetler denemek isteyen kuruyemiş severler için raflardaki yerini aldı.

Tadım karışık ailesinin yeni ürünü Favori hakkında bilgi veren Tadım Pazarlama Direktörü Zeynep Göçmen, “Paketli kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım olarak 48 yıllık tecrübemizle sektörü yeniliklerle buluşturmaya devam ediyoruz. Yaptığımız araştırmalarda tüketicilerimizin karışık kuruyemiş tüketmeyi tercih ettiklerini, yeni karışık alternatifleri denemeyi sevdiklerini gördük. Karışık lezzetleri bir arada görmek isteyen tüketicilerimiz için Tadım karışık kuruyemiş ailesini Favori ürünümüzle genişlettik. Tüketicilerimizi yeni alternatif ürünlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.