Üçge Elektronik yeni partnerliklerle büyüyor

Üçge, ihtiyaçları karşılamak üzere, tek başına bir cihaz, makine ya da ekipman yerine, anahtar teslim hat çözümleri sunabilmeyi hedefleyerek, her geçen gün bünyesine yeni partnerlikler katıyor.

1976’dan itibaren mağazacılık ve depo rafları konusunda faaliyet gösteren Üçge Mağaza Ekipmanları A.Ş. firmasının, gelişen sektör gereklilikleri ve talepleri karşılamak üzere 1994 yılında kardeş firması olarak kurulmuş olan Üçge Elektronik A.Ş., 35 kişilik ekibiyle perakende ve endüstriyel sektörlere ürün ve hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak gıda perakendeciliği ve endüstrisine dönük firmalar için makine ve ekipman tedariği sağlayan Üçge, ihtiyaçları karşılamak üzere, tek başına bir cihaz, makine ya da ekipman yerine, anahtar teslim hat çözümleri sunabilmeyi hedefleyerek, her geçen gün bünyesine yeni partnerlikler katıyor.

Perakendede elektronik teraziler, barkodlu sistem terazileri, elektronik raf etiketleri, dilimleme, vakum ve kıyma makineleri ile et & kemik testereleri, soğan/patates soyma, meyve sebze kesme makineleri ve buz makineleri; endüstriyel üretim tesislerinde, farklı kapasitelerde Kıyma, kuşbaşı, kuter, tumbler, dilimleme, otomatik tartma & etiketleme makineleri; streç, vakum, map ve termoform paketleme makineleri, gıda ve gıda dışı güvenlik ekipmanlarından metal dedektör, x-ray ve checkweigher; lojistik ürünlerden, mal kabul/sevkiyat ve ray kantarları, sipariş toplama arabaları, hacimsel tartım sistemleri alanlarında Alman, İtalyan, İngiliz, İspanyol, Japon, Singapur ve Çin üretimi farklı ürün segmentleriyle 25 yıllık ürün ve hizmetlerini Türkiye pazarına sunuyor.

Gıda sektörüne dair çözümler sunarken, bütünleyici yaklaşımlarla ilaç, kimya, kozmetik, elektronik gibi sektörlere dair çözümler üretmek üzere de ürün portföyünü geliştiriyor.
Üçge Elektronik A.Ş. Operasyon Yönetmeni Ali Emin Eskiçırak, Nisan 2019 itibariyle, gıda ve içecek endüstrisinin yanı sıra, gıda dışı sektörlere de paketleme çözümleri sunan İtalyan Italdibipack firmasıyla yapılan görüşmeler sonucunda kurulan partnerliğin yeni bir çözüm alternatifi getireceğini söyledi.
Italdibipack firmasının Satış Müdürü Pierluigi Corengia ise uzun zamandır Türkiye’de ciddi ve kalıcı bir partnerlik arayışında olduklarını söyledi.
Corengia “Türkiye, Avrupa ülkeleri için gelişen güçlü bir pazar. Rekabetin şeklini ve şiddetini biliyoruz. Uzun zamandır Türkiye’de ciddi ve kalıcı bir partnerlik arayışımız söz konusuydu. Üçge ile kurulan partnerliğimiz, pazardaki bilinirliğine paralel olarak başarıyı getirecektir. Kalite ve çözümlerimizin Türkiye pazarında kabul görüp, teyit edileceğine olan inancımız tamdır” şeklinde konuştu.