Unilever, iş ortaklarına “Enfes Patates” konseptini anlattı

Unilever Food Solutions, 2007 yılından beri her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Sokakları İstila” etkinliğinin onuncu yılında iş ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor.

Türkiye genelinde müşteriler ve iş ortaklarıyla kendi ortamlarında bir araya gelmenin amaçlandığı ‘Sokakları İstila’ etkinliğinde, üretim, satış, pazarlama, insan kaynakları ve finans başta olmak üzere şirketin tüm departmanlarından Unilever Food Solutions çalışanları müşterilerinin mutfaklarını ziyaret etti.

Sokakları İstila etkinliğinde, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Kuzey Marmara Bölgeleri’nden 150 noktada iş ortakları ile bir araya gelindi. Operatörlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen, lezzetli patates yemeklerinin kolayca yapılmasını sağlayan ‘Sütlü Patates Püresi’ ve ‘Pratik Patates’ ürünlerinin sunum ve demoları gerçekleştirilerek tanıtımı yapıldı.

Menülerin ve ana yemeklerin kısaca mutfakların olmazsa olmaz malzemesi olan Patates tariflerinin konuşulduğu etkinlikte şefler, ‘Sütlü Patates Püresi’nin mükemmel bir yan yemek olduğu, ‘Pratik Patates’in ise hem birçok alanda kullanılabileceği hem de yemeklerle çok uyumlu olduğu” ortak görüşüne vardılar.

Menülerin de incelendiği etkinlikte, daha hesaplı ve müşteri memnuniyetini arttıran menülerin nasıl olması gerektiği iş ortakları ile birlikte değerlendirildi. Ev dışı tüketim sektörüne katkı sağlayacak çözümler iş ortaklarıyla paylaşıldı.