YEME İÇME

İçinizi ısıtan lezzet: Karalahana çorbası

Nelipide Gurme, yüksek besin değerinin yanı sıra detoks özelliğiyle de bilinen her derde deva karalahana çorbasını misafirlerine sunuyor.

Uzakdoğu mutfağının vazgeçilmezi surimi sofralarda

Dardanel,  ıstakoz  ve yengeç surimi ürünlerini tüketicilerle buluşturdu.

Le Cordon Bleu’da kışa özel atölyeler

Le Cordon Bleu, 2017 yılına da farklı atölye seçenekleri ile mutfak sanatlarına meraklı katılımcılarını ağırlayacak. Ocak ayında ünlü Fransız şefleriyle atölyeler, Le Cordon Bleu mutfağında...

Özsüt’ün yeni menüsünde Yunus Emre Akkor imzası

Özsüt, Şef Yunus Emre Akkor imzalı ‘Kış Menüsü’ndeki birbirinden özel ve sağlıklı yiyecekler artık öğle yemeklerinde lezzet tutkunlarıyla buluşmaya hazır.

Big Chefs'in menüsü yenilendi

Big Chefs, “sofralarda bereket, hayatlarımızda ise bolluk olsun” dedi ve yenilenen kış menüsünün kahramanını nar olarak belirledi.

Mr.Kumpir'den Ortaköy’de yeni şube

Mr. Kumpir yakın zamanda açılan şubelerinden sonra; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli lokasyonlarda açacağı yeni noktalarla büyüme yolculuğunu sürdürecek.

Coffee Gutta’dan yeni lezzet

Kahve tutkunları, bu yılbaşı döneminde özel bir lezzetle tanışıyor.

Kitchenette'in kış menüsüne Hazer Amani dokunuşu

Kitchenette’in menüsü, şef Hazer Amani’nin hazırladığı inovatif ve taze lezzetler ile yenilendi. Mekan, özgün bistro tarzını rahat yemek keyfi ile birleştiren menüsüyle iddialı.

Komşufırın'dan yeni konsept

Komşufırın, yeni konsepti KF Mutfak ile sağlıklı, taze ve besleyici ürünleri tüketmek isteyenler için ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler üretecek.

Divan'dan yılbaşına özel tasarım

Divan Pastanelerinin yeni yıla özel hazırlanan koleksiyonunda yedi farklı yılbaşı sepeti bulunuyor.