YENİ ÜRÜNLER

Naturali Bitki Çayları, 16 farklı çeşidi ile raflarda yerini aldı

Her biri içerisinde bulundurduğu bitkilerle doğal şifa kaynağı olan Naturali Bitki Çayları, 16 farklı çeşidi ve yenilenen marka yüzüyle raflardaki yerini aldı.

Kocaman Balıkçılık’tan yeni balık köftesi

Kocaman Balıkçılık, ailelere ve çocuklara balığı sevdirmek üzere geliştirdiği yeni nesil ürünü balık köftesi ile sofralarınızı zenginleştirmeyi sürdürüyor.

Egemden’den çikolatalı ve trüflü zeytinyağı

Egemden iki yeni gurme ürününü zeytinyağını tutkunları ile buluşturuyor. Trüf ve çikolata aromalı Egemden zeytinyağları sofralarınızı lezzet şölenine dönüştürecek.

SuperFresh’ten atıştırmalık mozaik

SuperFresh Mozaik, Belçika çikolatasından kaplaması, fındık kremalı yoğun kakao dolgusu ve pötibör bisküvi parçalarından gelen lezzeti ile keyif dolu anların vazgeçilmezi olacak.

SuperFresh’ten kullanıma hazır bakliyat ürünleri

SuperFresh, her an kullanıma hazır, önceden haşlanmış ve dondurulmuş “Kuru Fasulye” ve “Nohut”u tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Algida’dan yepyeni lezzet: Atomix

Algida, dondurma severleri bal, badem ve muzlu sütün uyumuyla oluşan enerji dolu lezzet Algida Atomix ile tanıştırıyor.

Pınar Kremilla ile 5 dakikada kuplar hazır

Pınar, kup tatlılarının olmazsa olmazları arasında yer alan, pratikliğiyle zamandan tasarruf ettiren, yoğun kıvamlı, vanilyalı tatlı kreması Pınar Kremilla’yı mutfaklarınıza konuk...

DİMES yeni lezzetlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor

DİMES, sevilen yaz meyvelerinden serinleten yeni lezzetler üretti. DİMES, yazın vazgeçilmezi karpuz ve çileği; tropik lezzetlerin vazgeçilmezi ananas ve hindistancevizini bir araya getirdi...

Ülker Oneo White tüketicilerle buluştu

Uzun araştırma ve geliştirme sürecinin ardından piyasaya sunulan ksilitollü Ülker Oneo White, içerdiği kalsiyum karbonattan gelen yüksek kalsiyumla normal dişlerin korunmasına yardımcı...

Aroma'dan 3 farklı çeşit limonata

Aroma, limonata lezzetini sade, ballı ve şekersiz olmak üzere üç farklı çeşitle ürün gamına taşıdı.