YENİ ÜRÜNLER

Şölen’den yepyeni tuzlu atıştırmalık: Ranchos

Şölen’in yepyeni tuzlu atıştırmalık markası Ranchos raflardaki yerini aldı. Enfes sos dolgulu Ranchos Dolu Dolu ve kendinden havalı bol baharatlı incecik Ranchos Çıtır Çıtır, eğlencenin ve heyecanın...

Oreo Thins, raflarda yerini aldı

Oreo, incelik tutkunu kadınları çıtır çıtır bisküvi arasına incecik krema deneyimi sunan Oreo Thins ile buluşturuyor.

SuperFresh’in Baharatlı Elma Dilim Patatesi raflarda yerini alıyor

SuperFresh, yeni ürünü kendinden baharatlı “Baharatlı Elma Dilim Patates”i tüketicilerin beğenisine sundu.

Eti Canga’dan 10 farklı dağınık tasarımlı ambalaj

‘Dağınık sevenlere Eti Canga’ sloganı ile yola çıkan Eti’nin dağınık çikolatası Eti Canga, bu defa birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlarla ambalajını da “dağıtarak”, raflarda yeni bir Canga...

Tamek Zinde Detox ailesi genişliyor

İki farklı çeşidiyle yaz aylarının favori içeceği olan Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile gönülleri fethediyor. Zinde ve formda olmak isteyenlerin favori içeceği Tamek Zinde...

Naturali Bitki Çayları, 16 farklı çeşidi ile raflarda yerini aldı

Her biri içerisinde bulundurduğu bitkilerle doğal şifa kaynağı olan Naturali Bitki Çayları, 16 farklı çeşidi ve yenilenen marka yüzüyle raflardaki yerini aldı.

Kocaman Balıkçılık’tan yeni balık köftesi

Kocaman Balıkçılık, ailelere ve çocuklara balığı sevdirmek üzere geliştirdiği yeni nesil ürünü balık köftesi ile sofralarınızı zenginleştirmeyi sürdürüyor.

Egemden’den çikolatalı ve trüflü zeytinyağı

Egemden iki yeni gurme ürününü zeytinyağını tutkunları ile buluşturuyor. Trüf ve çikolata aromalı Egemden zeytinyağları sofralarınızı lezzet şölenine dönüştürecek.

SuperFresh’ten atıştırmalık mozaik

SuperFresh Mozaik, Belçika çikolatasından kaplaması, fındık kremalı yoğun kakao dolgusu ve pötibör bisküvi parçalarından gelen lezzeti ile keyif dolu anların vazgeçilmezi olacak.

SuperFresh’ten kullanıma hazır bakliyat ürünleri

SuperFresh, her an kullanıma hazır, önceden haşlanmış ve dondurulmuş “Kuru Fasulye” ve “Nohut”u tüketicilerinin beğenisine sunuyor.